Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj245
mod_vvisit_counterWczoraj335
mod_vvisit_counterW tym tygodniu873
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu9117
mod_vvisit_counterW tym miesiącu17719
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu30588
mod_vvisit_counterod 1 stycznia 20144186341
Reklama
Dla nauczycielaSZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZISIAJ (10.10.17.) W LASKU PÓŁNOCNYM ODBYŁY SIĘ SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE. DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY Z GIMNAZJUM NR 6 WYWALCZYLI ZŁOTE MEDALE.

Więcej…

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 27.10.17. odbyły się indywidualne biegi przełajowe. uczniowie naszego liceum oraz gimnazjum zaprezentowali się bardzo dobrze :-).

Więcej…

 

Z wizytą u najmłodszych

W czerwcu 2017 r. koordynatorki projektu Erasmus +  nawiązały współpracę z panią dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 15 w Słupsku mgr Dorotą Kamińską.

Więcej…

 
Spotkanie  z W.Dąbrowskim

W dniu 8 listopada 2017 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w 102 spotkaniu w ramach Klubu Obieżyświata IG i SR AP Słupsk.

Więcej…

 

SUKCES W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "DRZEWA NASZEGO MIASTA"

Z radością zawiadamiam o kolejnym sukcesie artystycznym naszego ucznia Czarka Suwały z klasy III e gimnazjum. W miejskim konkursie pod patronatem Prezydenta Roberta Biedronia konkurowało kilkadziesiąt prac ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów.

Więcej…

 

Ania Adamiak i Dominika Gębusia wice-mistrzyniami Słupska w tenisie stołowym!

 Ania Adamiak z 3 e  i Dominika Gębusia z 3 d gimnazjum reprezentowały naszą szkołę w zawodach tenisa stołowego w ramach SOM, czyli Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

 
Uni-hokej chłopców

Więcej…

 

WYCIECZKA DO OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W SŁUSKU

W październiku uczniowie klasy III a gimnazjum pod opieka p. M. Rubaj i p. M. Maziec-Treziak, byli na wycieczce edukacyjno-ekologicznej w Oczyszczalni Ścieków w Słupsku.

Więcej…

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI


Dnia 16 listopada 2017r. po raz kolejny obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji w ramach działań związanych z tematyką
realizowanego w naszym liceum międzynarodowego projektu Erasmus+ Overcoming and breaking stereotypes (Pokonywanie i przełamywanie stereotypów).

Więcej…

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2017

Dnia 10 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach dnia niepodległości. Wspólnie uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę – Naszą Ojczyznę upragnionej wolności. Ten wyjątkowy dzień podzielony był na dwie części.

Więcej…

 

WYBIERAM WYBORY

W dniu 9 listopada 2017 roku w IV Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Słupsku odbył się I etap drugiej edycji

Więcej…

 

Projekt "Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską!"Od roku szkolnego 2017/2018 nasza szkoła bierze udział w projekcie „Ścieżką Kopernika z Akademią Pomorską!”

Projekt realizowany jest w ramach działania "Kompetencje w szkolnictwie wyższym"           w terminie od 1.08.2017r. do 31.07.2019r.

Więcej…

 

Literacka uczta –

Spotkanie z Michałem Rusinkiem

18 października 2017 r. uczniowie z klasy IIb liceum mieli okazję i przyjemność uczestniczyć w wykładzie prowadzonym przez Michała Rusinka w Zespole Szkół Technicznych.

więcej

 

Godziny otwarcia siłowni

Więcej…

 
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2017

Tegoroczne hasło brzmi:

"Książka nas łączy”

zobacz więcej

 
Klasa 3e z wizytą w sądzie - obserwacja procesu sądowego w Sadzie Okręgowym w Słupsku w sprawie o zabójstwo.

 17 października 2017 r. klasa 3e gimnazjum  obserwowała rozprawę sądową, w sprawie o zabójstwo, która odbywała się przed Sądem Okręgowym w Słupsku. Celem wizyty było

Więcej…

 

Pani sędzia na lekcji wos w gimnazjum

 Nasza szkoła w sposób atrakcyjny i przystępny dla uczniów przybliża wiadomości i umiejętności związane z podstawą programową, ale również rozwija i poszerza  zainteresowania uczniów. Ważny element w tym aspekcie stanowi

Więcej…

 

NIE MA ZŁEJ POGODY... JEST TYLKO NIEODPOWIEDNI STRÓJ!

 Siódmy października... to był kolejny deszczowy, wietrzny i zimny dzień. Ciężkie warunki jednak nie odstraszyły najtrwalszych cyklistów i dzielnie ruszyliśmy przed siebie. Ponad 30-kilometrowa trasa wiodła przez

Więcej…