Reklama
Reklama
Ulti Clocks content
zostało do końca roku szkolnego

ZOBACZ KONIECZNIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj250
mod_vvisit_counterWczoraj335
mod_vvisit_counterW tym tygodniu878
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu9117
mod_vvisit_counterW tym miesiącu17724
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu30588
mod_vvisit_counterod 1 stycznia 20144186346
Reklama
Dla nauczycielaW POSZUKIWANIU ZNACZENIA MIEJSC…

Grupa zainteresowanych uczniów klas pierwszych uczestniczyła w 108. Spotkaniu Klubu Obieżyświata działającego przy Instytucie Geografii i Studiów Regionalnych AP w Słupsku i Polskim Towarzystwie Geograficznym Oddział w Słupsku.

Więcej…

 
Wyjazd do Berlina

W tym roku uczniowie naszego liceum odwiedzili w grudniu stolicę Niemiec.

Więcej…

 
Wyjście na Akademię Pomorską

13 grudnia uczniowie naszego liceum uczestniczyli w lekcji świątecznej zorganizowanej przez studentów filologii germańskiej.

Więcej…

 

Ogólnopolski Interaktywny Konkurs
Maks Matematyczny  VI

Uczniowie klas pierwszych IV LO i trzecich gimnazjum nr 6 wzięli udział w Ogólnopolskim Interaktywnym Konkursie Maks Matematyczny .

Więcej…

 

MOJE PODRÓŻE

W czytelni odbyło się spotkanie, na które została zaproszona klasa IA. Uczeń tej klasy Remigiusz Borodziuk podzielił się swoimi wrażeniami z podróży do Niemiec.

Więcej…

 

LISTOPADOWE WARSZTATY PLASTYCZNE

Późna jesień to czas, gdy chce się zaszyć pod kocem na kanapie z książką i kubkiem gorącej herbaty...

Więcej…

 

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj, który przygotował dla wszystkich „grzecznych” uczniów i nauczycieli naszej szkoły słodki poczęstunek.

Więcej…

 
SPOTKANIE Z PODRÓŻNICZKĄ I PISARKĄ

27 listopada 2018 r. w czytelni szkolnej uczniowie klasy I B spotkali się z Panią Elżbietą Wisławską, emerytowaną bibliotekarką, pisarką, dziennikarką i podróżniczką, która zwiedziła 54 kraje na 5 kontynentach. Najnowsza książka naszego gościa nosi tytuł ,,W drodze. Moje podróże z literaturą w tle’’.

więcej

 

-AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU-

„Pracownia energii odnawialnej”

Uczniowie klasy IC liceum pod opieką Anny Kurowskiej-Krzyważni i Magdaleny Rubaj,  w ramach współpracy z Instytutem Fizyki Akademii Pomorskiej w Słupsku, uczestniczyli w zajęciach o energii odnawialnej.

Więcej…

 

POKAZY DOŚWIADCZEŃ FIZYCZNYCH

„Prąd elektryczny, zjawiska elektromagnetyczne”

AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU

Uczniowie liceum pod opieką Anny Kurowskiej – Krzyważni i Magdaleny Rubaj wzięli udział w pokazach doświadczeń fizycznych.

Więcej…

 

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

22 listopada 2018r. zainteresowani uczniowie klas pierwszych liceum uczestniczyli w spotkaniu z cyklu ,,W drodze”, zorganizowanym w Filii nr 7 MBP w Słupsku.

Więcej…

 
Wieczornica „Drogi Polski do Niepodległości”

Aby uczcić 100. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie z kl. 3b i Id pod kierunkiem nauczycieli, Aldony Dobrosielskiej-Gojlik i Aleksandry Strozińskiej, przygotowali wieczornicę „Drogi do Niepodległości”.

więcej

 

ODDAJ MISIA NA CELE CHARYTATYWNE

W dniu 26 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego „oddaj misia na cele charytatywne” zebraliśmy pluszaki dla potrzebujących dzieci.

Więcej…

 

AFRYKA WSCHODZĄCEGO I ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA

Grupa uczniów klas pierwszych liceum uczestniczyła w 107. spotkaniu Klubu Obieżyświata działającego przy Instytucie Geografii i Studiów Regionalnych AP w Słupsku i Polskim Towarzystwie Geograficznym Oddział w Słupsku.

Więcej…

 

KONKURS WOKALNY "WSZYSTKO MOŻNA ŚPIEWAĆ"

Z radością zawiadamiam o kolejnym sukcesie rozśpiewanych dziewcząt. 15 listopada odbył się miejski konkurs wokalny "Wszystko można śpiewać".

Więcej…

 

NASZA DRUŻYNA ZDOBYŁA I MIEJSCE!

Ogólnopolski portal Aktualne Warunki w Górach, inicjator akcji "100 szczytów w 100 rocznicę", 12 października ogłosił podsumowanie.

Więcej…

 

100 SZCZYTÓW NA 100 LAT!
WYCIECZKA IV LO NA ROWOKÓŁ 2018!

W sobotę 10 listopada 2018 roku w przededniu  Święta Niepodległości młodzież, rodzice, nauczyciele, przyjaciele i sympatycy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Słupsku wraz z dyrektor Jolantą Banaszkiewicz wybrali się na wspólną wycieczkę na górę Rowokół.

Więcej…

 

100. rocznica Odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI

W naszej szkole, w tygodniu poprzedzającym dzień 11 listopada, miał miejsce szereg wydarzeń, które przypominały o znaczeniu tej wyjątkowej dla wszystkich Polaków daty.

Więcej…