zawartość strony WARSZTATY TEATRALNE 2019

zostało do końca roku szkolnego

INNE INFORMACJE
ZOBACZ KONIECZNIE
Dla nauczyciela

Ogólne zasady korzystania z obiektów sportowych

Zespołu Szkół Sportowych w Słupsku,

obowiązujące do odwołania

Kliknij tu aby zobaczyć więcej

Komunikat Pomorskiego Kuratora Oświaty
w sprawie zmian zasad rekrutacji
 na rok szkolny 2020/2021
do publicznych szkół ponadpodstawowych
w związku z czasowym ograniczeniem
funkcjonowania jednostek systemu oświaty

Kliknij tu aby zobaczyć więcej

Film promocyjny IV Liceum Ogólnokształcącego im K.K. Baczyńskiego w Słupsku

WARSZTATY TEATRALNE

2 października 2019 r. odbyły się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Słupsku warsztaty teatralne, w których brali udział uczniowie klasy II B. Prowadził je pan Maciej Gierłowski  -aktor Państwowego Teatru Lalki Tęcza w Słupsku, w którym młodzież 18 września  obejrzała spektakl „Mistrz i Małgorzata”. Zajęcia odwoływały się do ww. przedstawienia – uczniowie mogli podzielić się swoimi uwagami, opowiedzieć o emocjach, które towarzyszyły im w czasie spektaklu. Jednym z zadań, które mieli wykonać, było stworzenie scenki uwzględniającej słowa pochodzące z „Fausta” J. W. Goethego i będące jednocześnie mottem powieści F. Dostojewskiego: „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.” Uczniowie  wykazali się dużą kreatywnością, a niektórzy odkryli w sobie nowe talenty. Warsztaty teatralne na pewno długo pozostaną w ich pamięci.
Marzena Markiewicz - Gil